Pouť do Vídně ke cti bl. Karla Rakouského a na úmysl blahořečení jeho manželky, Boží služebnice Zity


Milí ctitelé císařovny Zity,

naše tradiční pouť do Vídně ke cti bl. Karla Rakouského a na úmysl blahořečení jeho manželky, Boží služebnice Zity, se letos uskuteční v sobotu 9.3.

Program:

  • 8.00 odjezd z Brna, další nástupní zastávka bude v Mikulově (čas upřesníme),
  • 12.00 mše sv. v tradičním římském ritu ke cti bl. Karla Rakouského v kostele kapucínů, po ní pobožnost jako obvykle. Návštěva krypty podle zájmu přede mší sv.,
  • cca 15.00 návštěva kláštera v Klosterneuburgu s výkladem,
  • cca v 16.30 hod. odjezd zpět na Moravu s příjezdem do Brna okolo 19.00.

Autobus bude odjíždět jako vždy z Brna s možným přistoupením v Mikulově, v případě dostatečného počtu zájemců je možné vypravit autobus už z Rosic (odjezd v 7.30). V přihlášce prosím uveďte jména a věk (u dětí do 15 let) přihlašovaných osob, nástupní místo, které preferujete, kontaktní telefon (u skupiny, rodiny apod. stačí jeden) a informaci, zda máte zájem o společnou návštěvu krypty. Předpokládaná cena dopravy je 450,- Kč za dospělého, děti do 15 let platí polovinu. Prosím o zaslání přihlášky do 31.1. na adresu , abych mohla objednat autobus. Zatím neplaťte: údaje k platbě zašlu spolu s potvrzením přihlášky.

Účastníci, kteří by měli zájem o dopravu z jižních Čech, nechť se přihlásí přímo u P. Jakuba Zentnera na e-mailové adrese .

Pro ty, kdo se chystají přijet po vlastní ose: Program ve Vídni je v principu volně přístupný i bez přihlašování, výjimkou je společná návštěva kapucínské krypty. Máte-li zájem o společnou návštěvu krypty s výkladem, dejte mi prosím vědět. Individuální návštěva krypty je samozřejmě možná.


Těším se na shledanou,

L. Cekotová