Biskup Strickland: Každý křesťan musí energicky odsoudit Světové ekonomické fórum


Biskup Jeho Excelence Mons. Joseph Strickland z diecéze Tyler v Texasu v USA reagoval veřejně na film ukazující rozsah arogance samozvaných „bohů“ ze Světového ekonomického fóra. Tento hierarcha proslulý svými odvážnými výroky vyzval všechny křesťany k odporu proti organizovanému zlu, které se nazývá „velký reset“.

Britský web The People’s Voice publikoval na YouTube materiál na téma „božských” aspirací Světového ekonomického fóra (World Economic Forum – WEF). „Bůh zemřel“ a WEF získává „božskou moc” – tak zmíněný web shrnul aktuální poselství ředitele WEF Klause Schwaba a jeho spolupracovníků v čele s „prorokem globalistů“ a sodomitou Yuvalem Noahem Hararim.

Ředitele Klause Schwaba vidíme ve filmu, jak bez servítků říká v jednom rozhovoru pro média, že se mu podařilo infiltrovat polovinu vlád světa, které plní příkazy a agendu jeho fóra. – Tito tyrani se nyní stávají arogantní a přesvědčeni o vlastním úspěchu. Neskrývají se již ve stínu, netahají už za provázky v úkrytu za oponou – uvádí komentátor filmu.

Ve filmu se rovněž objevily zlomky Harariho výpovědí, mj. to, jak komentoval svoji knihu, v níž tvrdil, že „Bůh zemřel, jenom je pro něho těžké zbavit se těla“. O co tomu šílenci šlo, ukazují jeho následující slova, že teď WEF „získává božskou moc“ a bude „povyšovat lidi na bohy“.

Mons. Joseph Strickland zpřístupnil na svém Twitteru materiál tohoto britského média a napsal k tomu: Každý věřící křesťan toto musí energicky odsoudit. Hlasy WEF jsou rouháním všemohoucímu Bohu, Otci, Synu i Duchovi Svatému, a musí být odsouzeny. Je třeba stavět se proti nim a proti zlu „velkého resetu“ na každém kroku – napsal hierarcha.


Zdroj: Bp Strickland: każdy chrześcijanin musi energicznie potępiać bluźnierstwa Światowego Forum Ekonomicznego, in pch24.pl 28.11.2022

(překlad PhDr. Radomír Malý)